Strona główna

 

 

 

logo szprotawa 

logo bip 2 fb yt

Samorząd szkolny 2018/19
Dzień Edukacji Narodowej 2018
Uroczysty apel
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19

Pre 5Michał Suchecki to uczeń klasy IV c Szkoły Podstawowej w Wiechlicach. Reprezentuje szkołę w szachowych konkursach i olimpiadach. Od dziecka uwielbiał grać w tę logiczną grę. W każdej wolnej chwili rywalizował z tatą i dziadkiem, którzy tym samym pomagali mu w rozwoju zainteresowań. Ale liczył nie tylko na nich. By stawać się coraz lepszym, sięgał do książek i Internetu. Dodatkowo zaczął uczęszczać na zajęcia klubu szachowego UKS Szach-Mat Przemków, gdzie do tej pory podnosi kwalifikacje i bierze udział w zawodach.

Wraz z drużyną reprezentował szkołę w Lubuskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach i dotarł do etapu wojewódzkiego. Od lutego 2017 r. zdobył trzy kategorie szachowe. Ale to nie wszystkie jego osiągnięcia. Inne sukcesy to:

I miejsce w Otwartym Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Nowogród Bobrzański oraz w XIV Lubuskiej Wiośnie Szachowej,
II miejsce w IV Otwartych Mistrzostwach w Szachach Szybkich o Puchar Burmistrza Szprotawy (kategoria: klasy IV-VI), w Mikołajkowym Turnieju Szachowym i w Diecezjalnych Mistrzostwach Ministrantów w Szachach Szybkich,
III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Szachowych o Puchar Wójta Gminy Niegosławice, w XII Międzypowiatowych Mistrzostwach Szachowych w Przemkowie, w XIV Turnieju Szachowym ,,Młode Talenty".
Michał to nie tylko doskonały szachista, to także uczeń, który zawsze wypełnia wzorowo obowiązki, prezentuje wysoką kulturę osobistą i w szkole, i poza nią. W wolnych chwilach oprócz gry w szachy uwielbia asystować swojemu tacie podczas meczów piłki nożnej.
Gratulujemy wszystkich osiągnięć i życzymy dalszego rozwoju.

 

 

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.