Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

Bez tytułu

Siódma edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, która przebiegała pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”, odbyła się  29.09.2017r. i adresowana była zarówno do uczniów, jak i  dorosłych.

Uczniowie w tygodniu poprzedzającym ŚDZTM bardzo aktywnie powtarzali i utrwalali swoją wiedzę. Podczas zajęć korzystali z różnorodnych gier matematycznych i sposobów mnemotechnicznych, aby łatwiej i szybciej zapamiętać tabliczkę mnożenia. Akcję w szkole koordynowała M. Cioch-Ciućmańska -  nauczyciel matematyki oraz A. Słabuszewska -  opiekun SKO.  W piątkowy poranek od godzin rannych  funkcjonowały patrole, które sprawdzały,  jak pracownicy szkoły, uczniowie i rodzice radzą sobie z rozwiązywaniem zadań matematycznych.

W tym dniu to uczniowie wcielili się w role egzaminatorów, a egzaminowanymi byli dorośli.  Każdy kto chciał zdać swój egzamin z tabliczki mnożenia,  wyciągał z koszyczka los egzaminacyjny. Za poprawne odpowiedzi można było otrzymać pieczątkę albo naklejkę.  Zabawa była przednia, a chętnych do przetestowania swojej wiedzy nie brakowało. Okazało się, że tabliczka mnożenia wcale nie jest taka trudna!