Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się 29 września br. do Ogólnopolskiej Akcji Głośnego Czytania,  powstałej w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki.

dzien czytaniaNauczycielki z bibliotek wspólnie opracowały plan działania, a uczniowie z Koła Przyjaciół Biblioteki przygotowali kolorowe plakaty. Wicedyrektor Ewa Dudek z aktorskim talentem przeczytała uczniom klas młodszych fragment lektury pt. ,,O psie, który jeździł koleją”, a uczniowie klas siódmych i oddziałów gimnazjalnych słuchali opowieści czytanych przez Alicję Pachlinską – szkolnego pedagoga, Małgorzatę Oziemkowską i  Annę Ciołkę – nauczycieli języka polskiego oraz  Annę Wawrzyniak – bibliotekarza filii Biblioteki Miejskiej w Szprotawie.

Wszyscy nauczyciele rozpoczynali tego dnia lekcje z wyjątkowym entuzjazmem i zaangażowaniem, czytając na głos fragmenty wybranej przez siebie książki; do głośnego czytania zachęcali również uczniów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w akcji.