Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

andrzejki  Andrzejki to czas wróżb i zabaw. Wykorzystaliśmy to w naszej szkole i zorganizowaliśmy 1 grudnia dyskotekę. Imprezę przygotował Samorząd Uczniowski. Tego wieczoru można było poznać swoją przyszłość z wróżb. Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii czy losował magiczne kubeczki, w których znajdowały się przedmioty  przyszłości. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. W czasie wróżbiarskiego wieczorku był także czas na taniec. Uczniowie bawili się w rytmach  muzyki disco polo, a nasi DJ-e w składzie: DJ KABZIK, DJ WARDZIAK i DJ BINIU zadbali, aby na imprezie nie zabrakło największych tanecznych przebojów ostatnich miesięcy.