Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

Po raz trzeci nasza szkoła, filie oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Gminny w Szprotawie wzięły udział w Gminno – Parafialnym Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbył się 9 grudnia br. Na  stoiskach zaprezentowaliśmy piękne ozdoby świąteczne, które  w okresie Świąt Bożego Narodzenia będą zdobiły wnętrza  domów  szprotawian i nie tylko.

jarmark 2017Oprócz ozdób świątecznych na placu przy Ratuszu zaoferowaliśmy  ciasta upieczone przez rodziców, grochówkę przyrządzoną wg przepisu Jana  Sucheckiego – kierownika Szkoły Filialnej w Siecieborzycach oraz wiele innych przysmaków. Na naszych stoiskach można było najeść się do syta.  Przygotowania do jarmarku trwały od trzech tygodni. Koordynatorami przedsięwzięcia w naszej  szkole byli nauczyciele: Magdalena Włodarczyk, Iwona Hajduk, Irena Boczniewicz i Raisa Wolańska,  a w TPD - Nina Wachowska, Alicja Sikorska i Agnieszka Boniecka - Steć. Nad całością czuwała dyrektor Cecylia Brodzińska.

Przepiękne ozdoby świąteczne, wykonane różną techniką i z różnych materiałów, przygotowali uczniowie wraz z rodzicami, a także nauczyciele.

Pracy było ogrom. Tworzenie  bombek, choinek, stroików i innych dekoracji sprawiało jednak ogromną radość i   przebiegało w przemiłej przedświątecznej atmosferze.

Po raz kolejny cała społeczność szkolna sprostała zadaniu na szóstkę z plusem, o czym świadczyła ilość  sprzedanych ozdób.  Udział w wydarzeniu pokazał też po raz kolejny, że mamy wielu utalentowanych uczniów,  rodziców i nauczycieli.