Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

rideroKażda z nas ma własne  zainteresowania, jak większość współczesnych nastolatków. Na co dzień lubimy przeżywać przygody razem z bohaterami książek. Mamy fantazję, która pozwala nam spełniać się w tym, co kochamy robić, czyli bawić się słowem.

Wesprzyj nas, otwierając ten link i oddaj swój głos na naszą książkę: https://ridero.eu/pl/books/wracaj/

                Zespół kierowany przez  panią R. Wolańską i M. Oziemkowską wziął udział w ogólnopolskim konkursie "Misja – książka!" organizowanym przez platformę Ridero wspierającą niezależnych autorów.
Formuła konkursu jest dla uczestników sporym wyzwaniem, każdy członek zespołu jest odpowiedzialny za stworzenie pewnej części utworu literackiego, tak aby po połączeniu wszystkie  tworzyły jedną całość. W tym roku tematem przewodnim jest „Dom”.
Dziewczyny: Magdalena Bargielska, Katarzyna Rosiak, Wiktoria Kisiel, Aurelia Wróblewska  wykazały się  kreatywnością, a przede wszystkim zorganizowaniem i umiejętnością pracy w grupie.
Książka pod tytułem "Wracaj", składa się nie tylko z tekstów uczennic, ale również z ilustracji stworzonych przez Esterę Bajer i Michalinę Marczenię.
Zachęcamy do zapoznania się z książką, a przede wszystkim do wsparcia naszych uczennic w głosowaniu. Zasady głosowania znaleźć można w linku umieszczonym poniżej:
 https://ridero.eu/pl/books/wracaj/