Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

Kolędy, wierszowane życzenia i sceny przedstawiające oczekiwanie na przyjście Mesjasza oraz radość z Jego narodzenia – w taki sposób cała społeczność szkolna  uczciła Święta Bożego Narodzenia.

Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas IV, którzy wcielili się w rolę Maryi, Józefa, pasterzy i aniołów. Podziwialiśmy także grę aktorską królów i żołnierzy. Nie mogło zabraknąć  również najpiękniejszych polskich kolęd, wplatających się w  poszczególne części jasełek.

Sceny przedstawiające wydarzenia sprzed 2 tysięcy lat obejrzeli zaproszeni goście: zastępca burmistrza Szprotawy Paweł Chylak, radni miejscy: Stanisław Rosół i Maciej Siwicki oraz kierownik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Sylwester Chocholski.

Nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, uczniowie oraz obecni na apelu rodzice usłyszeli także życzenia od  dyrektora szkoły Cecylii Brodzińskiej oraz podziękowania dla nauczycieli, którzy przedstawieniem wprowadzili nas w nastrój świąt. Życzenia złożył również wiceburmistrz Paweł Chylak: - Dziękuję za rok 2017 i życzę wszystkiego dobrego w 2018 roku – powiedział. I dodał: - Dziękuję także za piękne kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych. Z prawdziwą przyjemnością oglądałem jasełka. Zawsze w waszej szkole wspaniale pielęgnujecie tradycje różnych świąt”.

Podczas apelu wręczono nagrody za konkurs ”Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”. I miejsce otrzymała Zuzanna Kowalska, II miejsce – Patryk Kuczak, a miejsce trzecie przyznano  Aleksandrze Szeremecie.