Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

walentynki19  9 lutego 2018 r. w naszej szkole obchodziliśmy ,,Dzień Świętego Walentego’’. Tego dnia przekazywaliśmy życzenia osobom, które darzymy sympatią i przyjaźnią.

Już od rana panował u nas specyficzny, pełny uniesienia nastrój. Organizatorzy imprezy, uczennice z klasy VIa i VIb (Dobrosława Szymańska, Aneta Urban, Kalina Tkacz, Martyna Słota, Natalia Żmijowska, Martyna Żmijowska, Martyna Kurowska, Hanna Załęska oraz pani Irena Boczniewicz i Nina Wachowska) zorganizowały specjalną ,,Pocztę Walentynkową”, aby można było przekazać walentynkowe wyznania. Szkolny listonosz nie narzekał na brak pracy, było wielu chętnych, którzy skorzystali z tej inicjatywy. Wyjątkowo starannie przygotowano wróżbę walentynkową, która cieszyła się dużą popularnością wśród uczniów. Zaplanowano również poetyckie czytanie wierszy o miłości wraz z życzeniami, których mogli wysłuchać uczniowie i nauczyciele.

 

Walentynki przyniosły społeczności szkolnej wiele radości. Dzień ten ma przypominać nam o tym, co jest w życiu najważniejsze i uczyć nas okazywania uczuć, a tym samym nieść zadowolenie i uśmiech na twarzy.