Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

AAEAAQAAAAAAAAYMAAAAJDEwNmVjZDJlLTAyODMtNGY0NC1iMWNkLWZmYzQzN2IyMzVkNwOd 12 do 18 marca 2018 r. w naszej szkole odbędzie się Global Money Week- Światowy Tydzień Pieniądza. Jest to już VII edycja akcji, która będzie przebiegać pod hasłem Money Matters Matter – Pieniądze się liczą.

Celem akcji Global Money Week jest zainspirowanie dzieci i młodzieży do zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do osiągnięcia samodzielności finansowej w dorosłym życiu, przygotowanie młodego pokolenia do podejmowania świadomych decyzji finansowych, a tym samym walka z wykluczeniem finansowym. 

W Polsce akcja została objęta patronatem Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) i Ministerstwa Finansów.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach plastyczno-przestrzennych „ Moja skarbonka” dla klasy I-III szkoły podstawowej i w konkursie plastyczno-przestrzennym „ Bank przyszłości” dla klas IV-VII szkoły podstawowej i gimnazjum.

Regulamin został przekazany wychowawcom klas.