Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

Hubert Hajewski – uczeń klasy VII a zdobył  II miejsce  w  I Mistrzostwach Województwa Lubuskiego w Ratownictwie Wodnym, które odbyły się  15 września 2017 r. Mistrz wchodził w skład reprezentacji WOPR Żagań.

To nie jedyny sukces naszego ucznia. Hubert od czterech lat uprawia pływanie w Towarzystwie Pływackim w Zielonej Górze. Jego inne  osiągnięcia to mistrzostwo Zielonej Góry w kategorii szkół podstawowych na dystansie 100 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem zmiennym,  I miejsce w XII Mikołajkowych Zawodach Pływackich szkół gimnazjalnych,  osiągnął także bardzo wysoki wynik w nocnym maratonie pływackim Otyliada 2016 i 2017. Warto zaznaczyć, że doskonały pływak w  2015 roku uzyskał stopień ratownika WOPR, ma  ukończony kurs ratownictwa morskiego oraz posiada międzynarodowy certyfikat sztuk walki Associton Polska.

Gratulujemy Hubertowi  wyników i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.