Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

znaczek 5 595Szkolne Kasy Oszczędności pod patronatem Banku PKO BP mogą pokazywać i dzielić się podejmowanymi działaniami w szkołach na stronie Szkolnechblogi.pl.  Nasza szkoła chwali się swą aktywnością na blogu, który można znaleźć pod adresem https://www.szkolneblogi.pl/blogi/szkolapodstawowawiechlice/
Jednym z podjętych przez nasze SKO działań ogólnopolskich było zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu „Znaczek SKO”. SKO-wicze mieli za zadanie wykonać znaczek promujący SKO i oszczędzanie. Technika i format pracy były dowolne. W konkursie wzięły udział 24 szkoły z całej Polski. Wyłoniono 3 zwycięzców w kategorii klas 1-3 i 4-6 oraz przyznano 5 wyróżnień.
Uczniowie naszej szkoły mogą oglądać wystawę przygotowaną z niewielkiej części prac konkursowych, które zostały do nas przysłane.