Początek roku szkolnego 2017/18
Piękne chwile ...
Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Piosenka w wykonaniu naszych uczniów...
Otwarcie placu zabaw ...
Przedszkolaki miały radość.

Mi 33Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie - pluszowe misie opanowały nasze przedszkole. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.

24 listopada 2017r. przedszkolaki z grup Biedronek, Jeżyków, Tygrysków oraz Żabek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija. Dlatego każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Wszystkie były  piękne i wyjątkowe.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Pluszowy miś”, „Jadą, jadą misie”. Dla dzieci w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji. Były  zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki,  śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustacja miodku.

Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiła dzieciom możliwość zaprezentowania swojego misia kolegom i zabawa z pluszakiem.