Strona główna

  

11 szprotawa herb  

logo bip 2 fb yt

 

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022
Samorząd Szkolny
Pasowanie na ucznia klasy I

17 grudnia br. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców i uczestników konkursu plastycznego „Bliżej pasji dalej od uzależnień”. Pani Dyrektor Cecylia Brodzińska pogratulowała uczniom zwycięstwa w konkursie i wraz z opiekunem konkursu panią Emilią Brysik wręczyła nagrody za najlepsze prace plastyczne. Celem konkursu jest promocja zdrowego stylu życia, bez nałogów i uzależnień oraz podniesienie świadomości młodego pokolenia. W konkursie w naszej szkole wzięło udział 59 uczniów: 29 uczniów w kategorii klas I-III oraz 30 uczniów w kategorii klas IV-VIII.
Laureatami konkursu w kategorii klas I-III, zostali: Mateusz Szlachetko (II miejsce), Natan Druciarek (III miejsce), Tymoteusz Sobolak (wyróżnienie), w kategorii klas IV-VIII: Monika Hilbrant (II miejsce), Nadia Pruska (III miejsce).
Wszyscy uczniowie, uczestnicy konkursu plastycznego, otrzymali upominki.
Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom konkursu.

   

  

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.