Strona główna

  

11 szprotawa herb  

logo bip 2 fb yt

 

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022
Samorząd Szkolny
Pasowanie na ucznia klasy I

tydzien profilaktykiW związku z zaleceniem Ministerstwa Edukacji i Nauki w naszej szkole zostanie przeprowadzona akcja „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych”, z wykorzystaniem materiałów przygotowanych przez ministerstwo  oraz Główny Inspektorat Sanitarny.

Zachęcamy Państwa  do zapoznania się z materiałami informacyjnymi przygotowanymi przez Główny Inspektorat Sanitarny. Dotyczą one profilaktyki chorób zakaźnych, takich jak: błonica, krztusiec, odra, ostre nagminne porażenie dziecięce (poliomyelitis) oraz wirusowe zapalenie wątroby typu A, a także szczepień przeciwko COVID-19. Materiały zostały opracowane w języku polskim i ukraińskim i są skierowane m.in. do rodziców dzieci z Ukrainy. Celem działań informacyjno-edukacyjnych prowadzonych przez GIS jest utrzymanie stabilnej sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju.

Prosimy o zapoznanie się z materiałami.

 

Grypa a seniorzyGrypa a płucaGrypa a dzieciWZW TYPU AODRA - ostra wirusowa choroba zakaźnaKrztusiecCOVID-19.

 

 

 

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.