Strona główna

  

11 szprotawa herb  

logo bip 2 fb yt

 

Dzień Edukacji Narodowej
Samorząd Szkolny

Strona Ośrodka Rozwoju Edukacji zawiera bardzo wiele ciekawych materiałów, z których mogą korzystać uczniowie, rodzice i nauczyciele. Koniecznie zajrzyj na tę stronę :
https://doradztwo.ore.edu.pl/filmy-o-zawodach/ 

Najbardziej przydatne są filmy, które dostarczają informacji na temat około 400 zawodów. Warto przejrzeć, jakie zawody są przedstawione, obejrzeć te, które mówią o zawodach, które najbardziej interesują Państwa jako uczniów, ich rodziców i nauczycieli.

Filmy zostały zrealizowane jako nagroda dla szkół zawodowych i współpracujących z nimi pracodawców – laureatów konkursu „Szkoła dla rynku pracy” , z których dowiesz się o konkretnej szkole, która kształci przyszłych pracowników w danej grupie zawodów, współpracując z konkretnym zakładem pracy, firmą. W filmach zobaczysz uczniów przygotowujących się do zawodu podczas praktyk zawodowych , którzy wykonują czynności zawodowe z użyciem narzędzi, urządzeń, programów. Filmy również zawierają informacje, w jaki sposób można kontynuować naukę.
https://doradztwo.ore.edu.pl/szkola-dla-rynku-pracy/ 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.