O szkole
Dzień Edukacji Narodowej 2019
Uroczysty apel
Pasowanie na ucznia klasy I

W piątek 11 czerwca 2021 r odbył się w naszej szkole konkurs na „Najlepszego matematyka szkoły 2021”przygotowany przez nauczycielkę Izabelę Roszak. Początkowo skierowany był do uczniów klas I – III gimnazjum, od trzech lat obejmuje uczniów klas VII, VIII sp i III gim. W zeszłym roku ze względu na pandemię konkurs się nie odbył.
W tym roku po raz pierwszy w zmaganiach wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV – VIII . Dwadzieścioro uczniów zmierzyło się z testem dostosowanym do swojej kategorii wiekowej. Na rozwiązanie 12 zadań zamkniętych uczniowie mieli czas 45 minut. Poziom był mocno wyrównany. Ostatecznie tytuł najlepszego matematyka otrzymali:
w kategorii klas IV /V – Michał Kolinka z klasy IV a z wynikiem 67%,
w kategorii klas VI – Hubert Połulski z klasy VI b z wynikiem 67%,
w kategorii klas VII – Sebastian Karmelita VII c z wynikiem 58%,
w kategorii klas VIII – Bartosz Wronowicz z klasy VIII c z wynikiem 42%.
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na zakończeniu roku szkolnego.
Szczegółowe wyniki są wywieszone na tablicy ogłoszeń obok gab. nr 6.

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.