Dzień Edukacji Narodowej 2019
Pasowanie na ucznia klasy I

dyplomKlasa 4 a wraz z wychowawcą Marzeną Cioch-Ciućmańską brała udział w projekcie "Ekoeksperymentarium" w ramach Szkolnych Dni Ekologii. Dzięki EkoEksperymentarium w wersji online zostały przeprowadzone zajęcia w wirtualnym domu. Rozwiązując łamigłówki ukryte w pokojach tego domu zrozumieliśmy, jak wielkie znaczenie dla środowiska ma zmiana drobnych nawyków.
Przyszłość Ziemi można zmienić bez wychodzenia z domu. Naprawdę!
Klasa wraz z wychowawcą otrzymała certyfikat oraz dyplom