Innowacje pedagogiczne

gry3Innowacja pedagogiczna „Wiedzę utrwaloną mam, bo w gry na matematyce i języku angielskim gram”- pracujemy metodą projektu

Uczniowie przez kolejne miesiące na lekcjach matematyki i języka angielskiego u pani M. Cioch-Ciućmańskiej i A. Słabuszewskiej realizują innowację pedagogiczną.

W pozytywnej atmosferze nabywają wiadomości i umiejętności z matematyki i języka angielskiego.

Poznają tajniki różnych gier i zabaw językowych i matematycznych. Stają się twórcami swoich własnych gier. Mogą realizować swoje pomysły i rozwijać swoją kreatywność, współpracować w grupie. Dzięki pasji i pomysłowości uczniów powstały kolejne autorskie gry i zabawy.

Dzięki tym zajęciom uczniowie nabywają i rozwijają kompetencje kluczowe, takie jak: porozumiewanie się w języku obcym, kompetencje matematyczne i podstawowe kompetencje naukowo-techniczne, umiejętność uczenia się, które z pewnością pozwolą im rozwijać się przez całe życie, być otwartymi na nowe pomysły i rozwiązania i zarazem samodzielnie tworzyć, przygotowywać, omawiać i przedstawiać swoje projekty.