Ogłoszenia, komunikaty

wynikiInformujemy, iż  zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty można odebrać w dniu 9 lipca 2021 r. w holu przed sekretariatem w godzinach 8.00 - 14.00 i w kolejnych dniach  w tych samych godzinach. Prosimy o przychodzenie w różnych porach (nie wszyscy na 8.00).

Termin  składania świadectw, zaświadczeń o wyniku egzaminu  w szkołach ponadpodstawowych upływa 14 lipca 2021 r.

Prosimy również rodziców o odbiór karty zdrowia.

Prosimy, aby wchodząc do szkoły

• mieć założoną maseczkę,
  • zdezynfekować ręce,
  • zachować odpowiedni dystans społeczny.

Po otrzymaniu zaświadczeń prosimy ( o ile nie zrobiliście tego dotychczas) o wprowadzenie ocen, wyników egzaminu, informacji o innych osiągnięciach do systemu rekrutacji elektronicznej korzystając z konta założonego w celu przygotowania podania, według poniższych >>> instrukcji >>>.