Ogłoszenia, komunikaty

podrecznikiPrzedstawiamy informację o  podręcznikach obowiązujących w klasach I- VIII w Szkole Podstawowej w Wiechlicach. Wszystkie podręczniki poza podręcznikami do religii są objęte dotacją państwa, rodzice nie muszą ich nabywać, zostaną one udostępnione uczniom na początku nowego roku szkolnego.

>>> SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2021/2022 <<<

Zaopatrzenie w podręczniki/ ćwiczenia do religii leży w gestii rodziców uczniów, którzy będą  uczestniczyć w lekcjach tego przedmiotu.