Ogłoszenia, komunikaty

podrecznikiPrzedstawiamy informację o  podręcznikach obowiązujących w klasach I- VIII w Szkole Podstawowej w Wiechlicach. Wszystkie podręczniki poza podręcznikami do religii są objęte dotacją państwa, rodzice nie muszą ich nabywać, zostaną one udostępnione uczniom na początku nowego roku szkolnego.

>>> SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW na rok szkolny 2021/2022 <<<

Zaopatrzenie w podręczniki/ ćwiczenia do religii leży w gestii rodziców uczniów, którzy będą  uczestniczyć w lekcjach tego przedmiotu.

Przedstawiamy informację o  podręcznikach obowiązujących w klasach I- VIII w Szkole Podstawowej w Wiechlicach. Wszystkie podręczniki poza podręcznikami do religii są objęte dotacją państwa, rodzice nie muszą ich nabywać, zostaną one udostępnione uczniom na początku nowego roku szkolnego.

Zaopatrzenie w podręczniki/ ćwiczenia do religii leży w gestii rodziców uczniów, którzy będą  uczestniczyć w lekcjach tego przedmiotu.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.