Ogłoszenia, komunikaty

szczepimySzanowni Państwo !
Informujemy, iż w ramach akcji wrześniowych szczepień uczniowie w wieku 12-18 lat, a także członkowie ich rodzin i rodzin pozostałych uczniów będą mogli się zaszczepić w punkcie szczepień w Nowym Szpitalu w Szprotawie w dniu 14 września (wtorek) od godziny 14.30- 16.00 lub jeśli będzie taka potrzeba w godzinach późniejszych lub w zależności od liczby zgłoszeń w kolejnych dniach.
Aby zgłosić chęć szczepienia należy wypełnić i dostarczyć do szkoły deklarację. Druk deklaracji będzie możliwy do pobrania u wychowawców klas podczas zebrania, a także w sekretariacie szkoły. Prosimy o jak najszybsze dostarczenie >>>deklaracji>>>.

W dniu szczepienia należy również wypełnić i oddać lekarzowi Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19
Podczas szczepienia dziecka w punkcie szczepień w Nowym Szpitalu w Szprotawie wymagana jest obecność rodzica.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.