Ogłoszenia, komunikaty

infoliniainfoliniadlaszkol wsparciepsychologiczneInformujemy, iż  u progu nowego roku szkolnego 2021/2022, Ministerstwo Edukacji i Nauki  w ramach   pomocy dzieciom i młodzieży przeżywającym kłopoty i trudności, spowodowanych  m.in. skutkami izolacji rówieśniczej podczas epidemii COVID-19  6 września uruchomiło  całodobową, bezpłatną, ogólnopolską infolinię dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Aby skorzystać z pomocy wystarczy zadzwonić na infolinię, gdzie profesjonalni konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania, doradzą, co można zrobić w danej sytuacji. Rozmówcy nie muszą się przedstawiać, mają zapewnioną dyskrecję i anonimowość.

Zachęcamy także do skorzystania z kontaktu mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.