Uroczystości szkolne

Podobnie jak zakończenie poprzedniego tak i rozpoczęcie nowego roku szkolnego było inne. Zabrakło oficjalnej uroczystości, rodziców oraz zapraszanych co roku gości.
Uczniowie powitali nowy rok szkolny  wraz z wychowawcami w swoich klasach. Pierwszoklasiści spotkali się na boisku szkolnym; ich też odwiedziła dyrektor szkoły Pani Cecylia Brodzińska. Wszyscy starali zachowywać się zgodnie z procedurami obowiązującymi w czasie pandemii, a więc pamiętać o dystansie społecznym, o dezynfekcji rąk oraz maseczkach i przyłbicach.
Obostrzenia związane z pandemią nie wpłynęły jednak na dobry humor uczniów. Chyba po raz pierwszy nie mogli doczekać się rozpoczęcia kolejnego roku nauki. Brakowało im  bowiem szkoły,  nauczycieli, koleżanek i kolegów.
Życzymy sobie, by edukacja w bieżącym roku odbywała się tylko i  wyłącznie w murach szkoły!