Wycieczki

Swieradow Zdroj 48 15.10.21r. klasy VIIIa, VIIIb i IVb uczestniczyły w wycieczce do Świeradowa Zdroju. Uczniowie zdobyli Stok Izerski, co prawda gondolami, ale zawsze.  Następnie  podziwiali widoki z tarasu  Sky Walk. Okazało się, że odwagi nikomu nie brakuje. Na szczycie wieży uczniowie postawili stopy na szklanej platformie i siatce, a następnie zjechali na dół. Wrażenia były niesamowite i na długo pozostaną w pamięci.

Po emocjach związanych z górami „zdobyliśmy” Zamek Czocha. Nasz przewodnik okazał się wspaniałym gawędziarzem i zainteresował historią zamku każdego.

Podczas drogi powrotnej uczniowie brali udział w quizie wiedzy z wycieczki, przygotowanym przez nauczycieli. Pytania dotyczyły historii i ciekawostek związanych ze zwiedzanymi miejscami, a także wesołych wycieczkowych  momentów integracyjnych z udziałem uczniów. Zwycięzcami zostali: Monika Hilbrant, Nadia Ciężyk, Dominik Targowski, Eliasz Kamiński i Damian Żeleźniak, którzy otrzymali słodkie nagrody.

Było fajnie, ale …. za krótko!