Wycieczki

Dnia 22 listopada uczniowie kl. II a i III a wybrali się na wycieczkę do Zielonej Góry. Głównym celem wycieczki była integracja klasowa i międzyklasowa. Na początku dzieci odwiedziły kino Cinema City i obejrzały bajkę, pt.: „Nel i tajemnica Kurokota”. Po bajce zadowolone i radosne udały się do Parku Trampolin „Zajawka”, a kiedy zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa  ruszyły do zabawy. Było mnóstwo radości, śmiechu i przyjemnych, wspólnych zabaw. Ruch i zabawy sprawnościowo – zwinnościowe wyzwoliły w dzieciach uśmiech i radość życia. Przyjemnie spędzone wspólnie chwile na długo zostaną w naszej pamięci. Wyjazd był okazją do wspólnego poznania się. Sprawił wszystkim dużo przyjemności. Oby jak najwięcej takich chwil!