Historia szkoły

            W lutym  uczniowie klas gimnazjalnych wraz z p. Marzeną Zygmunt przygotowywali prace konkursowe - dowolne dekoracje wielkanocne,  m.in. palmy wielkanocne, stroiki na stół i drzwi, zdobione różnymi technikami jajka, koszyki wierzbowe, kurczaki i zające z wełny, a także koszyki wykonane techniką origami. Prace konkursowe nawiązywały do dawnych tradycji regionalnych i obrzędów wielkanocnych.  W konkursie rękodzieła wielkanocnego „Sięgamy do tradycji” ,zorganizowanego przez Szprotawski Dom Kultury, wzięło udział dziesięcioro naszych uczniów: Zuzanna Kowalska, Anita Nejman, Aleksandra Szeremeta, Adrian Szeremeta z klasy IIa, Tomasz Dobek z klasy IIIa, Klaudia Dobrzańska, Dominik Kłusek, Agata Pejs, Nikola Tomczyk z klasy IIIb, Damian Hałabura z klasy IIIc. Jury oceniało rodzaj materiałów użytych do wykonania ozdoby, sposób ich wykonania, kreatywność, precyzję i estetykę wykonania ozdoby.


Uczniowie, którzy według komisji konkursowej, wykonali najpiękniejsze prace z naszej szkoły to: Klaudia Dobrzańska kl.IIIb - II miejsce, Damian Hałabura z klasy IIIc - III miejsce, Zuzanna Kowalska kl.IIa - III miejsce, Aleksandra Szeremeta z klasy IIa - III miejsce. Otrzymali oni nagrody oraz dyplomy. Wszystkie prace można było obejrzeć na zorganizowanej wystawie w Szprotawskim Domu Kultury z okazji Świąt Wielkanocnych w dniach 26.03.-11.04.2018 r.

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.