Informacje

6 maja 2022 mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w Międzyszkolnym Turnieju o Puchar Dyrektora 1. Oddziału PKO BP w Szprotawie ”Ekonomiczne główkowanie z SKO” , który został zorganizowany przez panią Monikę Twardziak -Kocik, opiekuna SKO ze Szkoły nr 2 w Szprotawie we współpracy z 1. Oddziałem PKO BP w Szprotawie.
W turnieju wzięło udział 11 drużyn. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy IIIa: Pola Dąbska, Alicja Nowak i Leon Wójcik przygotowani przez panią Danutę Irek i Aleksandrę Słabuszewską.
SKO-wicze rywalizowali ze sobą w konkurencjach sportowych oraz dotyczących znajomości ekonomii, bankowości i matematyki. Zabawa była przednia, emocje związane z rozwiązywanymi zadaniami ogromne! Po rozegraniu 7. konkurencji nastąpił czas na ogłoszenie wyników turnieju i rozdanie nagród, o które zadbał Pan Dyrektor Czesław Szczepanik wraz z Panią Urszulą Langier. Z ogromną radością dowiedzieliśmy się, że zajęliśmy I miejsce oraz otrzymaliśmy Puchar Przechodni Dyrektora 1. Oddziału PKO BP w Szprotawie. II miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szprotawie pokonując w dogrywce uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Szprotawie, którym przypadło III miejsce w turnieju. Wyróżnienie zostało przyznane zespołowi SKO-wiczów z SOSW w Szprotawie. Pozostali SKO-wicze również zostali nagrodzeni gadżetami SKO za udział w tym konkursie.
Oczywiście nie zabrakło też maskotki SKO – Żyrafki Lokatki ,która wraz z uczestnikami konkursu została uwieczniona na zdjęciach.

 

Połącz się z nami

Kontakt

tel/fax: 68 376 75 53
ul. Brzozowa 17 67-300 Szprotawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat przyjmuje interesantów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 - 14:30.