DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA KLAS IV - VIII

Odpowiadając na zaproszenie Rady Uczniowskiej Samorządu Szkolnego oraz klas IVA i IVB w czwartkowe popołudnie 26 stycznia 2023 r. sześćdziesięciu siedmiu uczniów klas IV- VIII uczestniczyło w dyskotece karnawałowej. Było to bardzo wyczekiwane wydarzenie. Oryginalne stroje w stylu lat siedemdziesiątych, osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych oraz o motywach zwierzęcych, wystrój miejsca dyskoteki, światła migające w rytm muzyki sprawiły, że impreza była bardzo kolorowa. Podczas dyskoteki odtańczyliśmy „belgijkę”, wielu z nas mogło sprawdzić swą gibkość uczestnicząc w zabawie „Limbo”, a mimo trudności technicznych udało się nam  stworzyć „pociąg”. Zabawy te sprzyjały integracji oraz wykazały zdolności  konferansjerskie Mai i Artura. Marcel, Armin, Artur i Maja zadbali o oprawę muzyczną, uwzględniając propozycje złożone za pomocą współtworzonego dokumentu Google oraz życzenia składane podczas zabawy. Słodki poczęstunek i napoje zapewnili rodzice, uczniowie  i wychowawcy klas IV A i IV B. Część z tych przysmaków zostało przygotowanych z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Nasza impreza miała też charakter dobroczynny- wolontariusze  zebrali pieniądze do puszki w ramach XXXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nad organizacją wydarzenia czuwali panie Alicja Pachlińska i Aleksandra Słabuszewska oraz panowie Piotr Zapolski i Maciej Siwicki. Zabawa udała się dzięki zaangażowaniu wielu uczniów, rodziców i nauczycieli, którym  bardzo za ich pracę dziękujemy. Głosy zebrane po imprezie wskazują na oczekiwania, że tego typu wydarzeń będzie  więcej.

ul. Brzozowa 17

67-300 Wiechlice

e-mail: sekretariat@spwiechlice.pl

Odwiedź nas na Facebooku