Lekcja gotowania w klasie VI a

Ostatnie lekcje języka angielskiego i techniki przeniosły uczniów klasy VI a w świat smaków, zapachów i kulinarnych przygód! W ramach naszych zajęć odbyliśmy lekcję gotowania, która była nie tylko wyjątkowym doświadczeniem kulinarnej kreatywności, ale także doskonałą okazją do praktyki języka angielskiego oraz stosowania się do zasad BHP podczas pracy.
W Laboratoriach Przyszłości, naszej nowoczesnej przestrzeni do nauki, wszyscy uczniowie z klasy 6A mieli okazję pracować w grupach, aby przygotować przepyszne danie. Była to nie tylko lekcja gotowania, ale także lekcja współpracy, komunikacji i kreatywności.
Od krojenia warzyw po mieszanie składników, każdy z nas miał okazję aktywnie uczestniczyć w procesie gotowania i zdobywać nowe umiejętności kulinarne. A efekty naszej pracy? Przepyszne danie, które przygotowaliśmy samodzielnie, a następnie delektowaliśmy się wspólnie podczas degustacji!