Szkolenie eTwinning

Grupa nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w szkoleniu dotyczącym programu eTwinning, które odbyło się pod czujnym okiem pani Wioletty Sosnowskiej, ambasadorki programu oraz przy organizacyjnym wsparciu pani Katarzyny Zawiślak.
Rozpoczęliśmy od energicznego ćwiczenia wprowadzającego z kartami Dixi, które wprawiło nas w dobry nastrój i pobudziło kreatywność.
Następnie skupiliśmy się na praktycznych aspektach korzystania z platformy eTwinning. Każdy z uczestników miał okazję zalogować się do programu i zgłębić tajniki wyszukiwania kontaktów oraz zasobów. Dzięki temu praktycznemu podejściu czujemy się pewniej w budowaniu międzynarodowych relacji edukacyjnych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i aktywny udział w szkoleniu! Niech zdobyta wiedza stanie się impulsem do realizacji jeszcze bardziej kreatywnych i efektywnych lekcji i projektów.