Dzień Babci, Dzień Dziadka z Samorządem

Jak co roku od prawie 60 lat 21 stycznia w Polsce obchodzimy Dzień Babci, a 22 stycznia Dzień Dziadka. Rada Uczniowska Samorządu Szkolnego zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejsze podziękowania dla babci, dziadka. Mogą w nie być „wplecione” wspomnienia z nimi związane, wiersze, cytaty.

Prace należy przesłać w wersji elektronicznej (dokument Word) na adres e-mail samorząTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 stycznia 2023r. Prace oceni komisja składająca się z przedstawicieli Rady Rodziców, Dyrekcji oraz Rady Uczniowskiej. Prace będą oceniane w trzech kategoriach: uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV- VIII oraz dorośli. Prace za zgodą autorów będą opublikowane na szkolnym facebooku i stronie internetowej szkoły.