Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbył się uroczysty apel poświęcony wszystkim pracownikom oświaty.
W pięknie tematycznie przyozdobionej sali gimnastycznej spotkała się cała nasza społeczność szkolna wraz z zaproszonymi gośćmi, by uczcić polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione w 1972 r.
Uczniowie pod kierunkiem p. Aleksandry Niepiekło przygotowali program artystyczny, który wprowadził uczestników w doskonały humor. Skecz rozgrywający się w pokoju nauczycielskim dostarczył mnóstwa pozytywnych wrażeń, śmiechu i radości. Ale były też ciekawe i pełne humoru recytacje poświęcone nauczycielom i szkole. Nie mogło oczywiście zabraknąć zespołu muzycznego pracującego z p. Krzysztofem Boczniewiczem, którego występy zawsze uatrakcyjniają każdą szkolną uroczystość.

Piękną dekorację przygotowały panie: Marzena Zygmunt, Donata Stępień oraz Alicja Pachlińska.
Dzień Edukacji Narodowej to dzień życzeń dla wszystkich pracujących w oświacie. Złożyła je dyrektor szkoły p. Cecylia Brodzińska oraz Przedstawiciele Rady Rodziców i Radny p. Władysław Sobczak.