Dzień Niepodległości w naszej szkole był niezwykle uroczysty!

🇵🇱 Niech żyje Polska! 🇵🇱 
Dziś chcieliśmy podzielić się z Wami niezwykłym przeżyciem - uroczystym apelem zorganizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości przez klasę IVa wraz z opiekunami paniami Aleksandrą Słabuszewską, Izabelą Roszak, Ireną Boczniewicz, Małgorzatą Brzezińską, Agnieszką Koterbą.
Nasi uczniowie przygotowali niezapomniane występy, które poruszyły serca wszystkich obecnych. Od pięknych recytacji, przez wzruszające patriotyczne utwory, po symboliczne inscenizacje - każdy moment był wyjątkowy. Wspaniała oprawa muzyczna, przygotowana przez pana Krzysztofa Boczniewicza wraz z uczniami z klasy IIa, IVa, VIb, VIIa, dodatkowo podkreślała wyjątkowość tego wydarzenia. Apel uświetniła również grupa taneczna, przygotowana przez panią Magdalenę Włodarczyk.
Dumni jesteśmy z naszych uczniów za ich zaangażowanie, kreatywność i oddanie podczas przygotowywania apelu. 💙 To właśnie takie chwile uczą nasze dzieci patriotyzmu i szacunku do historii naszego kraju.
Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym uroczystym spotkaniu, a także tym, którzy przyczynili się do jego organizacji. 🙌❤️
Mamy nadzieję, że ten Dzień Niepodległości będzie dla Was równie wyjątkowy, co dla nas! 🎉
 

Dane teleadresowe

ul. Brzozowa 17

67-300 Wiechlice


 tel: 68 376 75 53


 e-mail: sekretariat@spwiechlice.pl

Media

Odwiedź nas na Facebooku

odwiedź nasz profil na facebooku

 

 

 

 Nasz kanał na Youtube

kanał na YouTube