WOŚP 2024

Już po raz kolejny mieścił się w naszej szkole sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wraz z wolontariuszami z całej Polski  zbieraliśmy fundusze na urządzenia do walki z chorobami płuc.

Od wczesnych godzin rannych nasi uczniowie wraz z nauczycielami i opiekunami kwestowali na osiedlu do puszek, a po przerwie  obiadowej w sali gimnastycznej szkoły rozpoczął się koncert zespołu muzycznego „Zrz”, którego opiekunem jest  p. Krzysztof Boczniewicz. Występ podzielony na części przeplatany był  licytacjami prowadzonymi przez dyrektora szkoły p. Cecylię Brodzińską oraz naszego byłego ucznia p. Patryka Michalczenię.

Oprócz licytacji w sali na szkolnym korytarzu można było zakupić pyszności, których dochód zasilał konto naszego sztabu.

Niezwykle miłym wydarzeniem był występ uczniów i nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Szprotawie, którzy przedstawili jasełka z przepiękną muzyką i scenografią. Można było naprawdę się wzruszyć.

Jak zwykle „praca” na rzecz WOŚP zakończyła się „Światełkiem do nieba” przygotowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Dzikowicach. Wystrzał petard i fajerwerków sprawił, że chyba wszyscy w okolicy usłyszeli zakończenie „pracy” przez nasz sztab.

Teraz czekamy na wyniki sztabu głównego, który liczy pieniądze. Wśród nich są także uzbierane przez nas.

Dane teleadresowe

ul. Brzozowa 17

67-300 Wiechlice


 tel: 68 376 75 53


 e-mail: sekretariat@spwiechlice.pl

Media

Odwiedź nas na Facebooku

odwiedź nasz profil na facebooku

 

 

 

 Nasz kanał na Youtube

kanał na YouTube