Dzień Edukacji Narodowej

Święto pracowników oświaty zostało uczczone w naszej szkole uroczystym apelem. Były podziękowania i gratulacje dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi od p. Cecylii Brodzińskiej - Dyrektora szkoły, p. Władysława Sobczaka – radnego Rady Miejskiej, p. Dagmary Stacewicz - przewodniczącej Rady Rodziców oraz p. Izabeli Kubów i p. Anny Załęgowskiej - ustępującego Zarządu Rady.
Pierwsza część apelu poświęcona została wręczeniu Nagród Dyrektora Szkoły oraz wyróżnieniu przez p. Cecylię Brodzińską osób nagrodzonych medalami, odznaczeniami resortowymi i państwowymi, a także Nagrodą Burmistrza.
W części artystycznej były i wiersze poświęcone nauczycielom deklamowane przez klasę 7 b, i piosenki przygotowane przez uczniów klasy 3a, 4a, 5a oraz 7 a. Niezwykle emocjonującym momentem była „Gala Oskarów”. Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi otrzymali od uczniów gromkie brawa w określonych kategoriach oraz upominki.
Uczniowie szlifowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne pod kierunkiem p. Gabrieli Laudackiej i p. Krzysztofa Boczniewicza, a dekorację przygotowały panie:. Renata Starzyńska, p. Aleksandra Niepiekło i p. Alicja Pachlińska.