Pasowanie na ucznia

23 października 2024 r. odbyła się uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu dzieci oficjalnie zostały przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią apelu było ślubowanie oraz pasowanie wielkim piórem przez Panią Dyrektor Szkoły Cecylię Brodzińską. Pierwszaki głośno przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Podczas apelu uczniowie zostali także pasowani przez Dyrektora Banku PKO w Szprotawie Pana Czesława Szczepanika na członka SKO. Uroczystość uświetnili swoją obecnością goście - Pani Wiceburmistrz Dorota Grzeszczak, Pan Dyrektor Banku PKO w Szprotawie Czesław Szczepanik, Radny Szprotawy - Pan Władysław Sobczak, Pani Wicedyrektor - Gabriela Laudacka, sołtys Dziećmiarowic Pani Irena Zubal, Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Dagmara Stacewicz, Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców- Pani Jagoda Rymkiewicz, nauczyciele, rodzice i uczniowie. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów!