Tak obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny w naszej szkole....

Podobnie jak w ubiegłym roku, 21 marca uczniowie naszej szkoły obchodzili "DZIEŃ BEZ PLECAKA". Przybory szkolne przynieśli w innych niż na co dzień opakowaniach. Najbardziej oryginalne stylizacje zostały zaprezentowały podczas gali „Top Model bez plecaka”. Uczniowie wzięli również udział w turnieju „Mamy nosy do zapachów wiosny i Wielkanocy”, gdzie należało rozpoznać zapachy chrzanu, szczypiorku, szynki, babki, konwalii i jajka, mając zawiązane oczy oraz rozwiązywali krzyżówkę „Wiosna nie całkiem obca”. której rozwiązaniem były hasła zapisane w językach obcych, na które wskazywały umieszczone obok nich flagi. Na zakończenie uczniowie zatańczyli belgijkę na rondzie miasteczka ruchu drogowego.
Samorząd Uczniowski dziękuje Mai, Amelii, Zosi, Julii, Alisie, Arminowi, Deborze, Amelii, Michalinie, Zuzi, Virze, Maksymowi, Agacie, Oli, Karolinie, dwóm panom Krzysztofom, pani Iwonie i pani Alicji za przygotowanie wydarzenia, które dostarczyło wiele radości.