Wycieczka klas VIII do wrocławskiego teatru

Klasy ósme z okazji mikołajek wybrały się na wycieczkę do Wrocławia. Program był niezwykle interesujący.

Głównym i najważniejszym punktem wyjazdu była sztuka teatralna pt. Zemsta" wystawiana w Teatrze Komedii. Wszystkim spodobała się niezwykła rola Papkina, ale także Cześnika i Podstoliny. A gorące brawa na koniec sztuki świadczyły o tym, że naprawdę warto było to zobaczyć. Po teatrze było Muzeum Iluzji z fantastycznymi eksponatami wykorzystującymi w zaskakujący sposób prawa fizyki. Nie mogło zabraknąć też miejsca, w którym uczestnicy wycieczki mogli się posilić oraz zakupić co nieco przed samymi mikołajkami. Wycieczka zorganizowana przez polonistkę Annę Ciołkę jest dowodem na to, że uczniowie chcą jeździć nie tylko do kina. Równie dobrze bawią się oglądając sztuki teatralne. Niektórzy z nich w teatrze byli po raz pierwszy. Najważniejsze, że nie żałowali i że wyszli z teatru z pięknymi wrażeniami. Warto dodać, że miejsca na wycieczkę rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Uczniami opiekowały się podczas wycieczki także p. Gabriela Laudacka oraz p. Irena Boczniewicz.