Niezapomniane Mikołajki

Dziś przekonaliśmy się, że 6 grudnia to  dzień inny niż wszystkie. Zgodnie z  hasłem „Wszyscy jesteśmy Mikołajami, więc ubierz się na czerwono i baw się z nami” uczniowie, nauczyciele pracownicy szkoły założyli ubrania w kolorze czerwonym, na wielu głowach znalazły się charakterystyczne czapki, opaski i in. Jak co roku dzięki zaproszeniu Rady Rodziców naszym gościem był Mikołaj, który odwiedził wszystkie klasy oraz  grupy przedszkolne w towarzystwie Pani Dyrektor i Pani Wicedyrektor oraz rodziców. Podczas tych spotkań rozdawane były słodkie upominki.  W wielu klasach uczniowie wymienili się prezentami. Na korytarzach zauważalni byli uczniowie klas sportowych, którzy założyli koszulki wskazujące na ich przywiązanie do wychowawców. Po raz pierwszy mikołajkową zabawę "Znajdź Mikołaja” przygotował Samorząd Uczniowski. Rano  uczniowie losowali osobę spoza swojej klasy, z którą powinni się spotkać, porozmawiać. W ten sposób każdy uczeń poszukiwał swojej pary, jak i był przez kogoś innego odnaleziony. Za tak wykonane zadanie można było uzyskać słodki upominek, przygotowany przez Radę Rodziców, a pamiątką są podpisy na przygotowanej tablicy oraz zdjęcia. Okazało się, że udział w zabawie pozwolił poznać się wielu uczniom, którzy dotychczas się nie znali. W ten sposób cel integracyjny zabawy został osiągnięty. Pomysłodawcą zabawy był Przewodniczący Zarządu Rady Uczniowskiej – Marcel. Tegoroczne Mikołajki na pewno na długo pozostaną w pamięci wielu z nas. Osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie wszystkich mikołajkowych przedsięwzięć bardzo dziękujemy.