Wygrana w Międzyszkolnym Konkursie SKO o Puchar Dyrektora Banku PKO BP

 
Puchar jest nasz!
Z dumą i radością informujemy, że nasza drużyna w składzie: Olaf Kierzak, Błażej Tymiński i Cyprian Okupniarek pod opieką pani Gabrieli Laudackiej triumfowała w prestiżowym międzyszkolnym konkursie SKO, zdobywając Puchar Przechodni Dyrektora Banku PKO BP!
W tegorocznej rywalizacji udział wzięło aż 9 drużyn ze szkół w Szprotawie, Długiem, Siecieborzycach, Lesznie Górnym, Wiechlicach i Chichach. Konkurencja była wyjątkowo duża.
Konkurs, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Szprotawie, był nie tylko okazją do wykazania się wiedzą i umiejętnościami, ale także do integracji i wymiany doświadczeń między uczniami i opiekunami SKO. Każdy z uczestników wykazał się ogromnym zaangażowaniem, a poziom rywalizacji był niezwykle wysoki.
Nasza drużyna jednak nie zawiodła i dzięki zaangażowaniu, ciężkiej pracy oraz doskonałej współpracy osiągnęła zwycięstwo. Pan Czesław Szczepanik uhonorował naszych zwycięzców wspaniałymi upominkami, dyplomem oraz pucharem.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Szczególne podziękowania kierujemy do organizatorów tego wspaniałego wydarzenia, naszych nauczycieli i opiekunów, którzy wspierali nas na każdym kroku oraz do rodziców za ich nieustające wsparcie. 
Zdobycie Pucharu Przechodniego to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i będziemy kontynuować naszą przygodę z nauką, dążąc do kolejnych sukcesów, a za rok spotkamy się w naszej szkole na konkursie o Puchar Dyrektora Banku PKO BP.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy całej drużynie i dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego osiągnięcia! Razem możemy wszystko!