Wybory Rzecznika Praw Ucznia i Dziecka

18 grudnia br. odbyły się wybory Rzecznika Praw Ucznia i Dziecka, które poprzedziły pogadanki wychowawców na temat jego roli i funkcji w szkole. W wyniku demokratycznych, tajnych wyborów największą liczbę głosów uzyskała Pani Anna Ciołka, która tym samym została rzecznikiem uczniów w roku szkolnym 2023/2024. Nieco wcześniej, po trwającej ponad tydzień kampanii, uczniowie wybrali także Zarząd Rady Uczniowskiej Samorządu Szkolnego. Największą popularność wśród uczniów uzyskał Tomek Dąbrowski, uczeń klasy VI b, który tym samym został przewodniczącym zarządu, zastępcą czwartoklasista Michał Gorzków, skarbnikiem Karolina Łanda, uczennica klasy VIII a, a sekretarzem uczeń klasy V a Leon Wójcik. Opiekunami samorządu zostały Panie Anna Ciołka I Alicja Pachlińska. Wszystkim gratulujemy udziału i zwycięstwa w wyborach oraz życzymy owocnej pracy dla dobra społeczności naszej szkoły.